Esenler Kurye

İstanbul Esenler kurye firması olarak, acil kurye ihtiyaçlarına derhal çözüm olan firmamız, İstanbul içinde ve İstanbul dışında hizmetlerini güvenilir ve hızlı bir şekilde sunar. Firmamız için hizmet sunduğu sektörde disiplin, özen, dikkat, güven ve müşteri memnuniyeti daima odak noktasıdır. Bu faktörler, firmamızın kurye sektöründe lider konuma gelmesinin nedenlerindendir. Verdiğimiz hızlı ve güvenli hizmet ile birlikte bütçe dostu fiyatlarımız ile de dikkat çekeriz.  

Eseler kurye hizmetinde firmamız, hedeflerini her zaman yüksek tutmaktadır.  Yeniliklerin sürekli takipçisi olan firmamız, müşteriye ve emanetine verdiği önem, müşteriye duyduğu saygı, sahip olduğu prensipler, ilkeler ve etik çalışma anlayışı ile kusursuz hizmetler sunmaktadır.  Kalitemizin simgesi, değerli müşterilerimizden aldığımız olumlu tepkilerdir. Müşterilerimize ihtiyaç duydukları ve olması gerektiği gibi disiplinli, güvenilir, özenli ve titiz bir kurye hizmeti deneyimi sunarız.

Esenler Hızlı Kurye

Yaptığı işin büyük bir sorumluluk ve dikkat gerektiğinin bilincinde olan Esenler hızlı kurye firmamızın acil kurye ile hızlı kurye hizmetleri ile birlikte normal ve express kurye hizmetleri de vardır. Hizmetlerimiz ile acil gönderilerinizi dert olmaktan çıkarırız. Hızlı kurye hizmetimiz, özellikle firmalar açısından gün içi acil ve özel gönderilerinin kısa sürede teslim edilmesini sağlar. Esenler hızlı kurye vizyonu arasında, müşterilerine entegre çözümler sunmak vardır.

Esenler Moto Kurye

Dağıtım sektörünün lider firmalarından olan Esenler moto kurye firmamız,  personel kalitesini her zaman en üst düzeyde tutan bir firmadır. İstanbul Esenler ilçesinde moto kurye hizmeti dendiğinde akla ilk gelen isimlerden olan firmamız, kurye ihtiyaçlarınıza ideal ve ekonomik çözümler sunar. Şehir içi ve şehir dışı moto kurye hizmetlerinde lider bir marka olmayı hedefleyen moto kurye firmamız;

  • Hassas gönderi ve acil teslimat konusuna oldukça duyarlıdır.  
  • Şehir içi trafikte fazlasıyla avantajlıdır.
  • Gönderiyi alıcısına hızlı ve sorunsuz teslim eder.
  • Taşıma hizmetinde özenli ve dikkatlidir. Gönderiniz asla zarar görmez.

Firmamızın şehir dışına çok acil gitmesi gereken gönderiler için sunduğu uçak kargo hizmetide vardır. Bu nitelikli ve ayrıcalıklı hizmette kuryemiz gönderinizi adresinizden en hızlı bir biçimde teslim alır ve havaalanına götürerek size uygun uçak kargo seferine teslim eder.  Firmamız, sunduğu hizmetlerde en küçük ayrıntıyı bile dikkate alan bir firmadır. Esenler moto kurye hizmetlerinde firmamız, en zor zamanlarınızda em iyi çözüm ortağınızdır. 

×