Araçlı Kurye

Araçlı kurye hizmetleri, İstanbul’da ulaşım faaliyetinde bulunan kişilere hizmet vermektedir. Trafikten en az etkilenecek motosikletler ile hizmet veriyoruz. Firma olarak sizlere en uygun hizmetleri veriyor ve sorunsuz sevkiyatların çok acil bir şekilde yapılmasını sağlıyoruz.

Araçlı kurye olarak firmamız uzun yıllardır bu sektörde var olan ve var olmaya devam eden sağlam bir altyapıya sahip seçkin firmalardan biridir. Çok çalışırken ilkelerimizden asla ödün vermeyiz.

Vizyonla hizmet ettiğimiz ve çalıştığımız sürece tek bir ilkemiz vardır ve o her zaman dürüst olmaktır. Bu hedefi kendimize bir yol olarak belirledik. Müşterilerimiz bizimle çalışsa da çalışmasa da, bizden ayrılsalar da ayrılmasalar da her konuda doğruyu söylemek amacımızdır.

Araçlı Kurye

Araçlı Kurye Bizimle hızlı kurye konusunda asla tereddüt etmemelisiniz. Her şeyi birkaç saat içinde olması gereken yere sorunsuz bir şekilde ulaştırır. Hızlı kurye olarak verdiğimiz hizmetimiz. Diğer müşterilerimizin hiçbir gönderisini almadan en hızlı hizmetlerle size geliyoruz. Bu hızlı hizmet hakkında aklınıza takılan ne varsa bize sorun. Aynı zamanda hızlı hareket eder.

Tüm teslimatların ekspres kurye ile hemen verilmesini mümkün kılıyoruz. Bir telefon ile kurye personelimiz bulunduğunuz yere gelir ve teslim edilmesi gereken belge veya paketi teslim alır ve hemen teslim eder. Motosikletle taşınan teslimatlar güvenlidir. Sektör büyüdükçe bu pazardaki firma sayısı arttıkça bu işi kısa sürede yapan tecrübesiz firmalara inanmayın.

Size gece gündüz 7/24 kurye hizmeti veriyoruz. Bu sistem ile artık çok uygun fiyatlara size özel hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Personelimizin her biri kendi alanında eğitim almış kişilerden oluşmaktadır. Her şeyi birkaç saat içinde olması gereken yere sorunsuz bir şekilde ulaştırır. Gece kurye servisi ve nöbetçi kurye sizler için çalışıyor.

En hızlı sistemi kullanabilirsiniz. Tüm kargo firmaları arasında en acil ve en hızlı kullanılan sistem olan bu sistem sadece çok önemli durumlarda geçerlidir. Acil kurye sistemi, bir paketin dakikalar içinde teslim edilmesini esas alır. Çoğu zaman unutulan, hemen alınıp teslim edilen, kimlik, pasaport, anahtar ve çok önemli bir eşya olan bir sistemdir.

×