Esenyurt Kurye

Esenyurt kurye firmamız ile aynı gün acil teslimatlı gönderi oluşturmak çok kolay.  Kurye talebinizin oluşturulmasından sonra kuryemiz en kısa zamanda adresinizden gönderinizi teslim alır ve ulaştırılması gereken adrese teslim eder. Acil kurye ihtiyaçlarınızda Esenyurt kurye firmamız, sunduğu hizmet çeşitliliği ile daima yanınızdadır. Müşterilerimiz, firmamızdan güvenilir ve hızlı kurye hizmetini en ekonomik fiyatlarla alır.

Gönderilerinin aciliyetine, boyutuna ve hassasiyetine göre çeşitli seçenekler sunan firmamızın bu sunduğu seçenekler arasında hızlı kurye, express kurye ve normal kurye seçenekleri vardır. Bilindiği üzere İstanbul, trafiğin en yoğun olduğu illerden birisidir. Esenyurt ilçesinde yaşıyorsanız ya da değerli evrak, belge, paket gibi gönderinizin çıkış noktası Esenyurt ilçesi ise hızlı teslimatta en doğru adresin firmamız olduğunu bilmenizi isteriz.

Esenyurt Hızlı Kurye

İster bireysel ister iş amaçlı olsun Esenyurt hızlı kurye hizmetimiz, iş yoğunluğunuz arasında acil gönderilerinizin size sorun olmasını engeller. Hızlı bir biçimde başka bir yere ulaştırılması gereken gönderileriniz için daima yanınızda olan firmamız, artık günümüz şartlarında hız ve zamanın ne kadar değerli olduğunu bilmektedir. Firmamızın gönderilerinizi aynı gün içerisinde adresine en güvenilir ve en hızlı bir biçimde teslim edileceğinden emin olabilirsiniz.  

Esenyurt Moto Kurye

Esenyurt moto kurye hizmetimiz, motosikletli kurye ile teslim edilebilecek büyüklük ve ağırlıktaki gönderilerinizi, ürünlerinizi, değerli evrak ve belgelerinizi varacağı adrese teslimini en hızlı biçimde yapar. Firmamızın hızlı olduğu kadar uzman, dikkatli, saygılı ve özenli personelinden, trafiğin en yoğun olduğu saatlerde bile hızlı bir şekilde gönderi hizmeti alınabilir. Şehir içi hizmetlerinde olduğu kadar şehirlerarası gönderi hizmetlerinde de firmamız, kaliteli hizmetleri ile tanınır. 

Yaptığı işin ehli bir firma olarak, sunduğumuz hizmetler arasında uçak kargo hizmeti de bulunur. Deneyimli personelimiz, aynı gün bir başka şehre çok acil ulaştırılması gereken gönderiyi en tercih edilen yöntem olan uçak kargoya teslim etmek üzere, adresinizden alarak en uygun uçak kargo seferine teslim eder. Firmamız, en kaliteli personel ve motorlar ile hizmet sunar.  Firmamızın özelliklerinden bazıları şunlardır:

  • Hızlı, güvenilir, uygun fiyatlı ve özenli teslimat
  • Güvene dayalı en uygun hizmet
  • Saygılı ve güler yüzlü ve sabırlı personel
  • Yoğun iş temposuna ayak uydurabilme becerisi
  • Dürüstlük ve samimiyet
  • Müşteri memnuniyeti ilkesi
  • En uygun fiyat politikası
  • Yenilikçi gelişmelerin takibi
  • Güncel ve sağlam ekipman
×