Uçak Kargo

Uçak Kargo hizmetimiz İstanbul merkezli olarak çalışır. İstanbul içinden başka şehirlere gidecek acil olan malzemeelri aynı gün içinde uçak ile yollanmasıdır. Fakat o şehirde hava limanı olması gerekmektedir. Malum her şehrimizde hava alanı yoktur. Bu tür hizmetleri son yıllarda hem çok gelişen bununla beraber ihtiyacın arttığı bir alandır. Globalleşen dünya ile beraber zaman daha hızlı akmaktadır. İş dünyasında da gmeşhurk hayatta da gönderilmesi istenen bir belge ya da paketin tam vakitinda ve doğru adrese gönderilmesi gerekir.

İstanbul Moto Kurye olarak sizlere alanında uzman kadromuz ile uluslararası kalite standartlarında uçak kurye hizmeti sunmaktayız. Gayemiz siz değerli müşterilerimizi en iyi hizmet ile buluşturabilmektir. Bunun içinde gece gündüz demeden çalışmaktayız. Kurye hizmeti için en uygun olan uçaklar ve ekipmanlar ile alt yapımızı oluşturduk. İlgili tüm planları hazırladık ve ondan sonra da hizmetimizi hayata geçirdik. Bir çok ferdin aklında hava kargo hizmeti hakkında soru işaretleri bulunmaktadır.

Bu hizmet kapmasında gönderilecek belgeden ilaca pakete kadar bir çok şey hava yolu ile taşınmaktadır. Acele olarak tanımlanan ve başka bir şehre gönderilecek bir paket söz konusu olduğunda ideal bir seçenek olarak karşımıza çıkmaktadır. Zaman çok kıymetlidir ve uzun mesafede bir yere ise vakitında teslim edilmesi kara yolu veya klasik hizmetler ile her vakit mümkün değildir. Bunun yanında da istenmeyen durumlar ile karşı karşıya gelme ihtimali de bulunmaktadır.

Acil Uçak Kargo

Acil uçak kargo artık firmamız olarak sizlere en iyi çözümü sunmak için profesyonel bir çalışma geliştirdik. Gelişen teknoloji ile de hizmetimizi birleştirerek bu alanda da önemli bir ihtiyaca çözüm bulduk. Turkish Kargo sürecinde paket, belge yahut başka bir şey uyüzyıla güvenli ve çok titiz bir şekilde yerleştirilmektedir. Daha sonra ise de yola çıkılarak diğer hava alanına gidilmektedir. Bu süreçte iniş ve kalkışlar için ilgili bilgilendirme ve isimlerde alınmaktadır.

İniş yapılması ile adreslere bakılırsa kuryeler uygun bir şekilde geçirme edilerek teslim edilmektedir. Vakit yitirme konusunda en ufak bir şansınız yok ise hizmetimizi gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz. Hizmet vermeye başladığımız ilk günden itibaren siz değerli ziyaretçileri düşüncelerine çok kıymet vermekteyiz. İşimizi çok seviyoruz ve sizlerden almış olduğumız geri dönüşler ile de güç alarak hizmet vermeye devam etmekteyiz. Teslim ettiğimiz her paket ile siz değerli ziyaretçilerimizin hayatında yer ediniyoruz.

Sizinle mutluluğunuzda ve başarınızda da küçük bir katkımız var ise de çok mutlu olmaktayız. Ülkemizde havaalanı olan veya yakın bir ilde havaalanı bulunan her yere İstanbul uçak Kurye hizmetimiz bulunmaktadır. Acil bir ihtiyaç olması halinde de ne yapacağımıza bakarak mümkün olan en kısa süre içerisinde de ulaştırmaktayız. Sektörde acil uçak kargo hizmeti dendiği zaman akla ilk gelen firmalar içinde yer almaktayız. Çünkü sorunsuz bir hizmeti sizler ile paylaşmaktayız.

Hava Kargo

Hizmetimizi tercih etmeyi düşünüyorsanız yapmanız gereken ise yalnız bizim ile mesajşime geçmektir. Bir telefon uzakta olduğumuzu da hatırlatmak isteriz. Uçak kargo olarak bizi sadece bu alanda hizmet veren bir şirket olarak da değil aynı zamanda da bir çözüm ortağı olarak da görebilirsiniz. Özellikle de iş dünyasında da gelen ve gönderilen çok fazla şey olmaktadır. Bu noktada ise hizmetlerimiz kapsamında da iyi mi yapsak yerine firmamız ile çalışmayı düşünebilirsiniz.

Böylelikle zamandan kazanırken, bir iş yükünü de yapılacaklar listesinden silebilirsiniz. Kişisel olarak göndermek istedikleriniz içinde dahil firmamızı da tercih edebilirsiniz. Daha detaylı data almak ve aklınıza takılan tüm noktaları sormak için bizim ile iletişime geçebilirsiniz. Yani böylce de fazlaca büyük bir önem taşımaktadır. Bu aşamada ise güvenilir ve hızlı bir çözüm olarak uçak kurye hizmeti geliştirilmiştir. Böylelikle de kurye hizmetlerinde de yeni bir dehemmiyet adım atmıştır.

Kuryeleme işlemi, gönderici tarafından herhangi bir ürünün bir alıcıya kuryeler aracılığıyla iletilmesidir. Kuryelerin iletilmesi için çeşitli taşıma araçları kullanılmaktadır; araba, uçak, motor, tren vb. Vasıtalar kullanılmaktadır. Hangi aracın kullanılacağı genel olarak ürünün teslim adresi ve ulaşımdaki aciliyet belirmektedir. Motorlu Kurye olarak müşterilerimizin ihtiyaç ve taleplerine uygun şekilde kuryeleme işlemini gerçekleştirmekteyiz. Müşterilerimiz için kuryelerin hızlı ve güvenli bir şekilde gitmesi son derece önemlidir.

İstanbul Uçak Kargo

Firma olarak, bu önemin farkına ve satın alan odaklı çalışma sistemimiz ile kalite standartlarına uygun kuryeleme hizmeti sunmaktayız. Bu alanda en hızlı kuryeleme işlemini tayyare kurye ile sunmaktayız. Havayolu kargo kurye ile Türkiye’nin hangi bölgesinde olursa olsun mesafeleri yakın kılıyor, sizler için en kısa sürede kuryenizi teslim ediyoruz. Bu sayede değerli müşterilerimize istediği cinsten ürünü güvenle kuryeleme imkânı sunmaktayız. İstanbul Kurye olarak müşterilerimize geniş yelpazede birçok hizmet sunmaktayız.

Bu hizmetlerden en önemlisi ve en hızlısı şehirlerarası acil uçak kargo oluşturmaktadır. Ürün taşınmasında profesyonel ekip ve ekipmanlarımız ile ürünleriniz herhangi bir deformasyon yaşamadan güvenle teslim edilmektedir. Ürünün cinsine bakılırsa ihtiyaç duyulan güvenlik tedbirleri alınmaktadır. Türkiye’nin 7 bölgesinde bulunan, 52’den fazla şubemiz ile sistematik iş birliği çalışmamızla yardımıyla kuryelerinizi taşımaktayız. Bu alanda sağlamış olduğumuz ve avantajlar;

  • Acil kurye hizmetleri,
  • Aynı gün içinde şehirlerarası kurye,
  • duyarlı bozulabilir ürünlerde kurye,
  • Kırılabilir ürünlerde kurye,
  • değerli ürünlerde kurye
  • Soğuk depo ürünlerde kurye şeklinde
  • Artık biroldukça ürünün taşıması gerçekleştirmekteyiz.

Aynı Gün Teslim Uçak Kargo

Özel uçak kurye hizmetimiz ile değerli eşyalarınızı ustalaşmış ekiplerimiz tarafından taşımaktadır. Kurye imkânından 7/24 istediğiniz zamanda faydalanabilirsiniz. Firmamızın en önemli hizmeti anında ulaştırılması ihtiyaç duyulan acil kuryelerdir. Mesai saatleri dışında nöbetçi kuryelerimizden faydalanabilirsiniz. Genel kurye hizmetinde yakın yada uzak kuryelerin ulaşımında aksamalar olmaktadır. Bir kaç saati alacak ulaşımlar günleri bulmaktadır. Ancak şirket olarak hızlı ve güvenli kurye düsturumuz ile çalışıyoruz.

Yani siz kıymetli müşterilerimize aynı gün içerisinde kurye hizmeti sunmaktayız. Bunun yanında derhal hemen her ürünün kuryelemesini yapmaktayız. İstediğiniz vakit kuryeleme imkânı ile öteki kurye firmalarından farklı olarak her an hizmetinizdeyiz. Bünyemizde bulunan ekiplerimiz son aşama profesyonel ve tecrübelidirler. Kuryelerin taşınmasından teslimatlarına kadar her an büyük bir titizlikle çalışmaktadırlar. Ürünün cinsine gore koruma altına alır ve takibatını yaparlar.

En son teknoloji kullandığımız mesajşim ağı sayesinde müşterilerimiz diledikleri an ürünlerinin son konumunun kovuşturmasını kolayca hemen yapabilmektedir. Türk hava yolları güvencesiyle kuryeleriniz Hava alanı uçak kuryeyle kalite standartlarına uygun olarak taşınmaktadır. Uçak kurye ile sınırları ortadan kaldırıp aynı gün içinde ürün teslimatı yapmaktayız. Kuryelerin kısa sürede ulaşımı kadar güvenle ulaşımı da son aşama önemlidir. Kuryeleme işleminde biroldukça ulaşım aracı kullanılabilir.

Havaalanı Uçak Kargo

Karayolu, demiryolu, denizyolu, havayolu şeklinde seçenekler mevcuttur. Bu seçenekler arasında havayolu ulaşımı en hızlı ulaşım seçeneği olduğu gibi en güvenli ulaşım yollarından da biridir. Çalışma ekipler ne kadar profesyonel ve tecrübeli olursa olsun, gidilen yol güvenli değilse istenmeyen şeyler olabilir. Tayyare kurye ile havayolu ulaşım sağlanmakta ve bu sayede ürünler büyük sarsıntılar, trafik yahut süre kaybı ve herhangi bir deformasyon yaşamadan güvenle teslim sağlanmaktadır.

Moto Kurye şirket olarak sunduğumuz geniş imkânlardan yararlanmak için kuryelerinizin gideceği bölgede havaalanı olması yeterlidir. Havaalanı olan her bölgede sizler için kaliteli ve geniş imkânlar sunmaya devam edeceğiz. Alan kişi memnuniyeti misyonumuzla kurye firmaları içinde en çok tercih edilen şirket olarak daha iyi hizmet sunmak için çalışmaya devam edeceğiz. Yurt içi uçak kargo hizmeti ile aynı gün teslim edilmek üzere ürünlerniz kolay şekilde adresten alınıp adresine teslim edilecektir.

Uzun zamandır sağlamış olduğumız hizmetlerde Yurt İçi yeni uçak kargo hizmetleri için Turkish Kargo ile yaklaşık olarak 50 farklı şehirde havalimanı üzerinden ulaşım sağlayabiliyoruz. Önümüzdeki yıllarda da havalimanı açılan şehirlerde benzeri hizmetlerinin verilmesi için sistem oluşturulması hedefleniyor. 24 saat içinde teslimatı güvence eden Acil Hava Kargo hizmetimiz ile erken saatlerde alınan siparişler aynı gün , günün geç saatinde alınanlar ise ertesi gün mümkün olan en erken saat de arzu ettiğiniz adrese teslim edilir.

×