Şile Kurye

Şile Kurye Her türlü paket, değerli evrak ve belge, ürün gibi gönderiler için firmamız, en ideal adrestir. Hizmet verdiği sektör dahil tüm gelişmeleri ve teknolojiyi çok yakından takip eden firmamız, Şile acil kurye hizmetleriyle de öncü olmayı başarmış bir firmadır. Kendisini Şile kurye hizmetiyle de kanıtlayan firmamız, normal kurye, hızlı kurye, acil kurye ve express kurye hizmetlerinde rekabetçi fiyatlar sunan bir firmadır.

Müşterilerine hızlı, kaliteli ve güvenli hizmet sunan firmamız, kurye ve dağıtım sektörü tecrübesine ve bilgi birikimine sahip bir markadır. Firmamız, kendisine güvenen tüm müşterilerinden ve iş ortaklarından olumlu yorumlar alan bir firmadır. Firmamız, bir kurye firmasında olması gereken tüm özelliklere sahiptir. Firmamızın özelliklerinden birkaçı şunlardır:

  • Gönderiler tam zamanında teslim edilir.
  • Hızla birlikte, gereken emniyet tedbirleri alınır.
  • Hız ve güvenin en üst düzeydedir.
  • Profesyonel ve çözüm odaklı ekibe sahiptir
  • Sürücüler, profesyonel ve çözüm odaklı olmalıdır.
  • Daha iyi hizmet için çalışan sayısını her geçen gün artırır.
  • Sektördeki gelişmeleri sürekli takip eder.  

Şile Hızlı Kurye

Firmamız, hızlı teslimata verdiği önem kadar emniyet, güvenlik, özen, titizlik, sabır, güleryüz ve dürüstlük ilkelerine de fazlasıyla önem verir. Yapılan teslimatın ardından müşterilerimiz mutlaka bilgilendirilir. Profesyonel ekibimiz, her zaman müşteri odaklı çalışır. Yoğun iş temposuna ayak uydurabilen kuryelerimiz, oldukça sabırlı olduğu kadar çözüm odaklıdır. Şehir iç veya şehir dışı teslimat olması bizim için fark etmez. Ekibimiz her şarta mükemmel hizmet sunar.

Şile Moto Kurye

Şile moto kurye hizmetimiz, çok ağır ve çok büyük olmayan koli, her türlü paket, evrak, çiçek, ürün, gıda, ilaç gibi gönderileri zamanında teslim etmenin en profesyonel, en iyi yöntemidir. Ve firmamız, bu hizmeti ekonomik fiyatlarla sunmaktadır. Moto kurye hizmetimiz, trafiğin tıkalı ya da yoğun olduğu zamanlarda veya olumsuz hava şartlarında karşılaşılan birçok sorunun üstesinden gelen bir firmadır. Firmamız, hizmetleri daima sektörün standartlarına uygun hizmetlerdir.  

Tercihe göre firmamız, şehir dışı çok acil gönderiler için uçak kargo hizmeti de verir. Gönderi belirtilen adresten alınır ve en uygun uçak kargo seferine teslim edilir. Uçak kargo hizmeti ile birlikte, firmamız tarafından İstanbul’un herhangi bir ilçesinden, herhangi bir kargo firmasına veya şehirlerarası otobüs firmasına da en kısa zamanda gönderileriniz ulaştırılır.  Moto kurye hizmetlerimiz,  gece gündüz ve 7/24 kesintisiz sunulur.  

×