Şehirler Arası Kurye

Şehirler arası kurye hizmetlerimizle modern yaşam içinde en temel gereksinimlere karşılık veriyoruz. İstanbul gibi dev metropollerde her gün insanların diğer illere gitmesi ya da diğer illerden gelmesi gereken paketleri olmaktadır. Geleneksel kargo yöntemleriyle bu taşımacılık günler sürebilmekte, oysa çoğu kez bu kadar bekleyecek zaman olmamaktadır. Kurye uygulamamızla birlikte İstanbul ile başka iller arasında profesyonel taşımacılık yapıyor, en acil paketlerinizi dahi en kısa sürede istediğiniz adresler arasında taşımayı başarıyoruz.

Şehirler arası kurye uygulamalarımız her zaman tercihe açıktır. Gerek bireysel gerekse kurumsal gönderi ihtiyaçlarınızda dilediğiniz gibi hizmet alabilirsiniz. Özellikle önceden öngörülüp hazırlık yapılmayan durumlarda uygulamamız tam bir hayat kurtarıcı olmaktadır. İmkanlarınızı zorlamadan, gönderilmesi gereken ya da alınması gereken paketiniz için tek yapmanız gereken bizimle iletişim kurmaktır.

Yılların bilgi, birikim ve deneyimiyle birlikte bütün çevre illere aynı gün içinde teslimat garantisi veriyor, çoğu kez saatler içinde paketinizi dilediğiniz adresten alıp belirteceğiniz adrese teslim etmeyi başarıyoruz. Taşıma işini güvenle yapıyor, işlerinizin aksamasına mahal vermeden, dikkatlerinizi daha acil konulara yöneltebilmenizi sağlıyoruz.

Şehirler Arası Kurye Hizmeti ☎️☎️0542☎️ 301☎️ 91 ☎️77 ☎️☎️

Şehirler arası kurye uygulamalarımızla taşıyabileceğiniz paketlerin neredeyse sınırı yoktur. Bulundurulması ya da taşınması yasak olmayan, yasal engel bulunmayan her türlü paketi taşıyabiliyoruz. Evrak, paket, telefon, elektronik eşya, ruhsat, numune, kimlik, anahtar, plaka, yedek parça, tekstil, gıda, hediye, pasta, çiçek, dergi, broşür ve çok daha fazlasını başarıyla taşıyabiliyoruz.

Çok acil taşınması gereken, gecikmesi durumunda tazminat, ceza gibi durumlar ortaya çıkabilecek, prosedürlerin baştan başlatılması gerekecek her türlü evrakı gönderebilirsiniz. Uluslararası seyahat ya da ticaret için gerekli olan, mesai saatleri içinde elinizde olması ya da teslim edilmesi gereken konsolosluk onaylı fatura, vize gibi önemli belgeleri taşıtabilirsiniz. Mahkemelere delil olarak sunulması gereken yazışma, evrakı mektup, savunma gibi evrakları gönderebilirsiniz. Hem bireysel olarak hem de kurumsal olarak hizmet alabilirsiniz.

Şehirler Arası Kuryenin Avantajları

Yıllardır gerçekleştirdiğimiz şehirler arası kurye hizmetlerimiz birçok avantajı bir arada sağlamaktadır. Bunlar aynı zamanda uygulamalarımızın tercih edilme nedenleridir. Elde edeceğiniz avantajların başında hızlı hizmet gelmektedir.

İstanbul başta olmak üzere birçok şehrin temel sıkıntılarından birisi trafiktir. Günün her saatinde yoğun olan trafik belli zamanlarda çok daha sıkışabilmekte, bu nedenle de en yakın adresler arasında dahi ulaşım sağlamak saatler alabilmektedir. Oysa pek çok kişinin bu kadar zamanı yoktur. Firmamız moto kuryeleri trafiğe takılmadan hareket edebilmekte, dakikalar içinde istenen adresler arasında yol alabilmekte ve çok kısa sürede paketinizi belirteceğiniz adresten alıp teslimat adresine ulaştırabilmektedir.

Şehirler arası ulaşım hem zaman hem emek kaybı yaratır. Asli işinizle ilgilenmek yerine yolda zaman geçirip yorulmanıza ve üretiminizi düşürmenize neden olur. Oysa şehirler arası kurye uygulamamızla sizin adınıza biz taşıma yapıyor, profesyonel şekilde taşımacılık yapıyoruz. Böylece size zaman tasarrufu sunuyoruz ve siz de bu süreyi dilerseniz işinize, dilerseniz sevdiklerinize, dilerseniz hobilerinize ya da istirahatinize ayırabiliyorsunuz. Yorulmuyorsunuz.

Şehirler arası kurye uygulamalarımızda kargo problemleriyle uğraşmanıza gerek kalmamaktadır. İşlerinize kanalize olabilirsiniz. Gönderim sırası beklemeden bütün işlemlerinizi bir telefonla halledebilirsiniz. Hizmet alabilmek için herhangi zaman, mekân sınırı yoktur. Her nerede iseniz bizlere ulaşabilirsiniz. Siz hiç yerinizden kalkmadan belirteceğiniz adresten istediğiniz gün ve saatte paketinizi teslim alır, istediğiniz adrese aynı şekilde teslim edebiliriz.

Hızlı ve Güvenli Şehirler Arası Kurye Çözümleri

Şehirler arası kurye uygulamalarının tercih edilmesinde birçok etmen etkili olmaktadır. Bunların başında hızlı olması gelmektedir. Firmamız şehirler arası kurye alanında sektörün en hızlısı olmayı başarmakta, bunda özellikle insan kaynaklarının büyük etkisi olmaktadır.

Şehirler arası kurye alanında her biri eğitimli, deneyimli, bilgi birikimi yüksek, özverili bir ekiple çalışıyoruz. Personellerimiz tamamen en modern teknolojilerle donatılmış, tamamı bakımlı, yeni model araçlarla hizmet vermekte, böylece aksaklık riski minimuma inmektedir. Motorlarımızın bütün aylık ve yıllık bakımları eksiksiz olarak yapılmaktadır. Dezenfeksiyon çalışmaları aksatılmamaktadır.
Her bir personelimiz adres bulmada mahirdir. Bütün İstanbul lokasyonuna hakim olmanın yanında yeni nesil teknolojileri kullanabilmektedirler. Böylece her neresi olursa olsun paketlerinizi rahatlıkla alabilmekte, en güvenli ve kısa güzergahtan taşıyıp alıcısına teslim edebilmektedirler. Bütün teslimatlarımız paketinizin teslim alınıp teslim edileceği adrese göre süresi değişmekle birlikte aynı gün içinde mutlaka teslim edilebilmektedir.

Hız yanında şehirler arası kurye uygulamalarımızı öne çıkaran bir diğer unsur güvenli olmasıdır. Bizler bütün paketlerinize azami derecede hassasiyet gösteriyoruz. Özel araç saklama depoları kullanıyor, paketlerinizin dış müdahalelerden, hava şartlarından etkilenmemesini sağlıyoruz. Kaybolma, ezilme, kırılma, hasar alma gibi sorunlar olmadan teslim ediyor, bütün süreci profesyonelce yönetiyoruz.

Şehirler Arası Kurye Fiyatları

Şehirler arası kurye alanında en çok merak edilen konulardan birisi şehirler arası kurye fiyatları olmaktadır. Müşterilerimiz genellikle sabit bir fiyat üzerinden hizmet alma beklentisi içinde olsalar da bütün kurye sektöründe olduğu gibi şehirler arası kurye uygulamalarımızda da fiyatlarımız birtakım etkenlere göre, her hizmet özelinde belirlenmektedir. Bu noktada şehirler arası kurye fiyatları hesaplanırken başlıca şunlara dikkat edilmektedir:

Teslimat adresinin uzaklığı: Mesafe kurye fiyatlarında en temel etken olup günümüz teknolojileriyle taşıma yapılacak mesafe net olarak hesaplanabilmektedir. Paketinizin teslim alınacağı adres ile teslim edileceği adres arasındaki mesafe net olarak belirlenmekte, mesafe arttıkça fiyat artışı olmaktadır. İstanbul ile bütün çevre illerin uzaklığı farklı olduğu için uzaklığa göre fiyatlandırma yapılmaktadır.

Mesafedeki trafik yoğunluğu: İstanbul ile diğer iller arasında sürekli bir yoğunluk vardır. Fakat bu yoğunluk aynı değildir. Ayrıca farklı yerlere geçiş yapılacakken köprü, tünel gibi geçişlerin kullanılması gerekebilmektedir. Bunların ücretleri farklı olduğundan ve geçiş ücretleri bulunduğundan şehirler arası kurye fiyatları da buna göre hesaplanmaktadır.

Alıp verme arası zaman kısıtlılığı: Şehirlerarası kurye ihtiyacında herkesin ihtiyacı çeşitli olabilmekte ve daha acil talepler olabilmektedir. Müşterilerimiz tarafımızdan paketi almamız için ya da teslim etmemiz için zaman aralığı talep edebilmektedir. Müsaitlik durumuna ya da ihtiyacına göre seçim yapabilmektedir. Zaman kısıtlılığı arttıkça da fiyatlar artmaktadır.
Gönderi paketinin boyutu: Paketinizin boyutu fiyatlarda etkili olan bir diğer etmen olup boyut arttıkça paket depolama alanı da artmakta, bu da fiyat artışına neden olmaktadır.

Paket hacmi ve ağırlığı: Şehirler arası kurye fiyatlarında bir diğer etken paketlerinizin hacmidir. Hacim hesabı yapılırken paketin en, boy, yükseklik çarpımı kullanılır. Buna göre hacim arttıkça fiyat artmaktadır.

Teslimat süresi ve aralığı: Fiyat hesaplaması yapılırken etkili olan bir diğer etmen teslimat süresidir. Herkesin aciliyet durumu farklıdır ve bunun için tarafımızdan farklı sürelerde teslimat yapmamız istenebilir. Bu nedenle paketiniz ne kadar acil olursa şehirler arası kurye fiyatı da o kadar artar.

İstanbul Moto Kurye olarak sektörde ilk günden bu yana kaliteli, hızlı, güvenilir, çözüm odaklı ve uygun fiyatlı çalışmalara imza atıyoruz. Bu nedenle sektörün en uygun fiyatlarıyla öne çıkıyoruz. 7/24 çağrı merkezimizle iletişime geçebilir, istenen bilgileri paylaşarak net ve güncel fiyat bilgisi alabilir, en uygun şehirler arası kurye fiyatlarıyla randevu oluşturabilirsiniz.

Şehirler Arası Kurye Hizmeti ☎️☎️0542☎️ 301☎️ 91 ☎️77 ☎️☎️

×