Güngören Kurye

Güngören kurye Firmamızın uzman kuryeleri, günün her saati öncelikli olarak İstanbul Güngören çıkışlı gönderilerinizi tüm semtlere ve şehir dışına hızlı ve güvenli bir şekilde ulaştırır. Güngören kurye hizmetimizde firmamız, acil kurye ihtiyaçlarınızı en mükemmel şekilde karşılar. Bizim için gönderinin alınacağı adres ve teslim edileceği adres önemli değildir. Firmamız ile iletişime geçip kurye talebinde bulunduğunuzda size konum olarak en yakın kuryemizi yönlendiririz.  

Kurye teslimat bilgisi, cep telefonunuza kısa mesaj olarak gönderilir. Firmamızın en temel ilkesi, hız, güven ve değerli müşterilerimizin teslimatlarının zamanında yapılmasıdır. Acil gönderilmesi gereken paket, evrak, belge, ürün gibi gönderileriniz, en hızlı şekilde adresinizden alınıp yine en hızlı şekilde varacağı adrese teslim edilir.  Güngören kurye firmamızın hizmetleri arasında normal, acil, hızlı ve Express kurye hizmetleri bulunur. Vizyonumuz, müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre belirlenir.

Güngören Hızlı Kurye

Güngören hızlı kurye hizmetinde firmamız personeli tecrübeli, güleryüzlü, sabırlı ve saygılı kişilerden oluşmaktadır. Yoğun trafik, kötü hava koşulları gibi olumsuz şartlarda bile işinin ehli kuryelerimiz gönderilerinizi zamanında adreslerine ulaştırır.  Gönderilerin taşınması sırasında firmamız, gönderinize zarar gelmemesi için tüm tedbir ve önlemleri almaktadır. Firmamız, müşterilerine faydalı olabilmek için her geçen gün hizmetlerini geliştirmektedir.

Güngören Moto Kurye

Moto kurye hizmet sektöründe müşteri memnuniyeti ve kaliteyi daima ön planda tutan firmamız, her zaman ileriye doğru emin adımlarla hizmetlerini sunar.  Çağa ayak uydurmak adına yeniliklerin ve sektördeki gelişmelerin takipçisi olan firmamız, diğer firmalara öncü ve örnek olmayı hedefleyen bir firmadır. Kuryecilik kolay görünen bir meslek olmasına rağmen, aslında zor bir meslektir. Firmamız,  karşılaşılan türlü zorlukların üstesinden başarıyla gelebilen bir firmadır.   

Güngören Acil Kurye

Güngören moto kurye hizmetlerimiz içerisinde günümüzde çok fazla kullanılan uçak kargo hizmeti de vardır. Bu hizmetimizde kuryemiz, şehir dışına çok acil gitmesi gereken gönderinizi adresinizden teslim alarak uygun uçak seferine yetiştirir.  Firmamızın İstanbul’un her semtinde şubesi vardır. Müşterilerimizin acil gönderi yükünü hafifleterek onlara zamandan tasarruf sağlayan Güngören moto kurye hizmetlerimizde firmamız, taşınan her gönderinin ne kadar değerli olduğunun bilincindedir. 

×