Beyoğlu Kurye

Bir işletme veya kişiden başka bir işletme veya kişiye acil gitmesi gereken bir belge, bir evrak, bir paket, bir hediye paketi, ilaç gibi gönderiler olabilmektedir. Bu gönderilerin, zamanında ve doğru, sorunsuz bir biçimde adreslere ulaşması çok önemlidir. Normal, hızlı, express kurye hizmetlerini bu bilinç doğrultusunda sunan Beyoğlu kurye firmamız, acil kurye ihtiyaçlarında müşterilerine daima en kaliteli hizmetleri sunmaktadır.   

Beyoğlu kurye firması, son zamanlarda artan trafik yoğunluğu ve insan sayısı ile birlikte hızlı kurye hizmetlerinin çok fazla talep görmesi yüzünden, müşterilerine avantajlı hizmetler sunar. Gönderileriniz, firmamız profesyonel ekibi sayesinde zamanında, doğru, güvenli, özenli ve hızlı bir biçimde teslim alınır ve varacağı yere teslim edilir. Beyoğlu kurye firmamız, alışılmış kargo hizmetlerine nazaran trafik gibi birçok olumsuz durumu ortadan kaldırır.

Beyoğlu Hızlı Kurye

Gönderi ve teslimat hizmetlerinin özenle sunulması gereken hassas bir hizmet olduğu bilinciyle hareket eden Beyoğlu hızlı kurye firmamız, hizmetlerini sunarken ön planda tuttuğu bir takım unsurlara ve prensiplere sahiptir. Bu unsur ve prensiplerimiz şu şekilde sıralanabilir:   

  • Hız
  • Dikkat
  • Güvenlik
  • Özen
  • Zamanlama
  • Kalite
  • Sabır
  • Yoğun iş temposuna ayak uydurabilme
  • Müşteriye ve yapılan işe duyulan saygı
  • Sorumluluk ilkesi

Yukarıdaki unsur ve prensiplerinden hiçbir şekilde ödün vermeyen firmanız, bunlarla birlikte ekonomik ve bütçe dostu hizmetler sunar. Sahip olduğu profesyonel ekibi ile gönderilerinizi büyük bir titizlikle gidecekleri adreslerine ulaştırır. Kuryelerimizin özellikleri arasında güçlü iletişim becerileri de vardır. Müşteri memnuniyetine daima önem veren güler yüzlü bir ekiptir. Bizler firma olarak, yoğun iş temposuna zihinsel ve fiziki olarak en iyi biçimde ayak uydurabilen bir ekibiz. 

Beyoğlu Moto Kurye

Moto kurye hizmeti, sektörün en rağbet gören ve gözde hizmeti haline gelmiştir. Beyoğlu moto kurye hizmetinde de firmamız, sektörün gözde firmalarındandır. Firmamız, şehir merkezlerinden tutun şehrin en ücra noktalarına ve şehir dışına kadar müşteri memnuniyetini artırmayı amaçlayan bir firmadır. Uygun motorlu kurye fiyatlarımız, hizmete göre değişkenlik gösterebilmektedir. Standart, acil ve hızlı kurye hizmetleri ile birlikte paket ağırlığı ve gideceği adres fiyatları etkiler.  

Firmamız, ağırlığı 15 kilogramdan fazla gönderiler için hem paketi taşıyan kurye hem de paket güvenliği açısından motorlu kurye kullanımını tavsiye etmez. Moto kurye yerine, bu gibi durumlarda diğer kurye araçları değerlendirilebilir. Moto kurye kullanımının, trafik yoğunluğundan dolayı daha çok İstanbul ilinde tercih ediliyor olması bilinen bir gerçektir. İstanbul ilinde sorunsuz moto kurye hizmeti veren firmamızdan gerek işletmeler gerek şahıslar fazlasıyla memnundur.  

Bununla birlikte firmamızın uçak kargo hizmeti de, müşterilerimize yüzde yüz memnuniyeti garanti eder. Sektördeki gelişmeleri yakından takip eden firmamız, bu hizmetinde çok acil şehir dışına gitmesi gereken gönderinizi adresinizden teslim alarak onu, havalimanına ulaştırır ve en uygun sefere teslim eder.

×