Bayrampaşa Kurye

Bayrampaşa kurye çalışırken sokaklarda yağan yağmurun yanı gizeme yolculuk iyiydi ve asla karşılaşmamıştı. Rastgele bir trafik sıkışıklığı. İşlem alırken o günkü iyiliğimi yapmış oldum azıcıkçık benzin ile çalışıyor. Motorun benzinini doldururken bir ses biçiminde dinleyebiliyor. Boğulmuş kedi, gibi bir delikanlı motosikletini çalıştırmakta zorlanıyordu. Sanki içimiz gitti. Bir baktıkki ne olmuş? Motor kapatma düğmesini dürtmüş ve olmalı. Şayet yardım etmeseydik şimdi hala orada olurdu. Alınan bir şeyi geri indirmiyoruz. Yağmurla münakaşa ettikten daha sonra, sövgü kamyonlar ve arabalarda kuklalardan sakınarak teslim adresine varıyoruz.

Hepimiz yuvarlak şeklinde olan Dünyanın o bölgesinden Türkiye ve öbür ülkeler arasındaki farkı öğreniyor. Tüm denizler ve nehirlerine içerir ve daha yakındır. Bazı işlemlerde indirim olabiliyor. Çünkü nu bir geçiş meblağı ve geçiş fiyatı olabiliyor. Yani fiyat için bulunmuş olduğunuz taşıtın türüne bağlıdır. Çantalı ve arka bagajlı olan bir taşıta kadar, lullanıyoruz. Ama maliyet, bu da otomobil kadar vardır ve bu ise sanhi bir soygundur. Seri ve acele biçiminde yoğun şehir merkezinden kısa bir mesafeye taşınması için aşırı bereketli hale getiriyor. Kutuyu veya koli gibi şeyleri bize veriyorlar ve teslim alırken vede teslim ederken iki tarafada imza attırıyor.

Bayrampaşa kurye sonra motosikletimize geri dönüp, onun gönderme gidişat ve fikrini düşünürüz. Koli minik ve iyi ambalajlanmış ise bizim için basittir. Zira fazla vakit kaybettirmez. Evrak ve zarf gibi küçükse sırt çantasına veya koliye ise arka bagaja koyup, motosikletimize binip ve yola çıkıyor. Yarım saat içinde bir sevkiyatlara gelmesini bekliyordu. Bizim müşterilerden beklentimiz sadece bir tebessüm etmeydi. Teslim edildi gönderiler ve imza işi var, ve boylece o iş sonlanmış oldu. Geri dönerken hala bir trafik sıkışıklığı ve o perişan tır ve kamyonet hala yol içindeydi. Yalnızca aradan sıkışık trafikten biri geçerken kıskanıp bize bir şeyler söyleyebiliyor.

Bayrampaşa Motorlu Kurye

Bayrampaşa motorlu kurye ilçe içinde her açıdan bütün sektör işlerine yardımcı oluyor. Özellikle ilçe artık bir sanayi bölgesine dönüştü ve fazlaca uzak olmayan uydu navigasyonu ile gidiliyor. Hızlı gitmek için ve bütün iş yeri ve bürolar bulunmuş olduğu yol üzerinde size destek sağlıyor. Uzaktan görebildiğimiz küçük veya bir büyük binada olsa gidiyor. Ve bunun kolay olduğunu öğreniyor. Girişin üstünde kalınca bazı harflerle şirketin ismi yazarsa iyi olur. Ama yazı yoksa zor olabiliyor. Gönderi teslim almak için resepsiyona girip kim olduğumuzu söyleriz. Oradaki şubedeki resepsiyonist, müşteriye telefon eder ve gelmesi için beklememi isterler.

Muhtemelen sorun olmadan paketi alıyoruz. Motosiklet süreken ise çok güvenle sürüyoruz. Bir dükkan veya özel otomobil parçalarının bir yerden direk alınıp Bayrampaşa’daki atölyelerine hemen verilmesini istiyorsa 30 dakika geçmeden işlemi yerine getiriyor. Alıcı bize telefonda ivedi bir konum olduğunu söylemiş olduğu zaman ve sesinden ürkü bulunmuş olduğunu kavrıyor. Bu önemli bir durumolduğunu gösteriyor. Bir satın alan için hususi bir araba üzerinde çalışıyorlarsa ve yanlış parçalar gönderilmişlerse hemen doğrusunu alıyoruz. Otomobilin ertesi sabah tamamlanması gerekiyor. Trafik, yamur yağıyordu ve bundan dolayı vakit tükeniyor.

Moto kurye parça sipariş etmiş ve yanlış gelmişse hemen birkaç saat içinde teslim edilmesi gerekiyordu. Bir alanı okumadan zevk alıyorum, bu surattan ona parçaların kısa vakitte atölyesinde olacağından kararlı oldum. Parçaların yalnızca minik olduğunu ve bir pakette iyi bir halde ambalajlanacağını sanıyoruz. Bir teslimattan yeni dönsekte bizde yorulsakta işimize bakıyoruz. Özellikle bir çok daha aşırısı ve bu yalnızca bir yol upuzun devam ediyor. Kısa vakitte adrese erişiyor, yağmur bir bonus olan durmuştu. Bir kaç trafik sıkışıklığıyla karşılaşırız. Fakat biz tecrübe ile onları atlatıyor ve basitçe sıkışıp kalmış birkaç araç ve büyük araçları geçiyoruz.

Bayrampaşa Acil Kurye

Bayrampaşa acil kurye onlardan biri motosiklet sürmenin büyük avantajları trafikte beklemenize gerek yoktur. Başka bir deyişle öbür yolda araçlar bizi trafikte çekemez oluyor. Yeni bazı ve bir kaç çıkan siparişe gitmek gerekiyordu. İşte bu surattan motoru geri döner ve başka alıcı adresine doğru yola koyuluyor. Alıcının parçaları sipariş etmiş olduğu yer kapalıydı, ancak idareyici onları konuta götürmüştü. Şundan dolayı onları almak için şipşak bir çabuk teslim ediyor. Otogar’a doğru otobanına bindiğimde bu yolculuğu dört gözle bekliyor. Gecenin o saatinde veya gündüzün bir vaktinde yollarda uğraşmak zorunda kalacağımız durumlarda olabiliyor.

Tek şey ağır vasıtalar, enteresan otomobil ve belki de içinden geçmem gereken bir kırsal kesim olsaydı, enteresan durum olurdu. Kısa bir an ve vakit sonrasında otobanın sonuna erişiyoruz. Yani birkaç uzun yoldan sonrasında verilecek yere doğru dönüyoruz. Uzun bir gece teslim icra ettiğimizde, önünden geçerken insanların konutlarına bakmadan duramıyoruz. Daha sonra gelmek için hafızaya alıyor. İnsan doğası bir bakıma farklı olsada ortak özellikleri vardır. Veya yalnızca değişik birinin yanından geçip bakarken kaskımla gülmek zorunda kalabiliyor. Bir sandalyede oturan başka erkeğin iş başlangıcında durmuş, galiba ona parmağını sallıyor.

İstanbul kurye bazen fırça atılan haylaz bir mektep çocuğunu andırdırdı. Hemen çalışırken orada olduğumuzu gösteren navigasyon aygıtına bakıyoruz. Motosikleti yavaşlatıp parkedip ve ön kapı da zile basıyoruz. Müşteri ortaya çıkmadan evvel kapı ve merdiveni ölçtüğünüzden emin oluruz. Yanınızda bulundurmanız gereken bir sonraki şey, uygun yük güvenliğidir. Büyük fikir arka bagaji büyük boy kullanmaktır. Yani alanında son derece iyi ve uzmanlaşmış bir işletme olan firmamız çalışıyor. Bazen iş sahibi bir nakliye esnasında hareketsiz kalması için yana eğilmediğinden ve çevrede kayma ihtimalinin olmadığından kararlı olmamız gerekiyor.

Bayrampaşa Hızlı Kurye

Elemanlarımız son derece profesyoneldir, profesyonel giysiler giyerle. Böylece temel sıhhat malzemeleri yada teslim alırken dahi dikkat ederler. Son derece ustalaşmış standartlarına gözetebilirsiniz. Ayrıca işletmeyi tarafınca sorgulanıyor. Tarafınca egemenlik ediliyor ve acil kullanılabiliyor. Bu, büronuzda güvenle çalışacakları anlamına kazanç anlamına geliyor. Başka bir deyişle ne süre gelmelerine gereksiniminiz olursa ürünlerinizin teslim edilmektedir. Adres ararken numaralarına bakmaya başlıyoruz. Yollar karanlık ise fakat iyi cadde aydınlatması yardımıyla gözüken sayıları seçebiliyor. Teslimat konutu olan numaraya geliyoruz.

Ön kapı açıldığında motosikletimden iniyor ve küçük bir pakete benzeyen bir şeyi eline geçiren bir adam kapıda duruyordu. Yanaştıkça bizi onaylarlar, yanına vardığımda giydirilmiş olduğu fark etmeden edemiyor. Doktorsanız yada tıbbi bir tatbik yürütüyorsanız, muhtemelen bu istatistiklere afallamayacaksınız. Neticede, tıp sanayisi sıhhat malzemelerinin teslimatına büyük oranda güveniyor. Ancak tıbbi ürün dağıtım hizmetinin tıbbi işiniz için doğru olup olmadığını iyi mi anlarsınız? Bu yatırımdır ve çevrimiçi olarak çok fazla informasyon mevcut olduğunda, önemlidir. Yani sizin doğru tercih olup olmadığı karar vermek stresli olabiliyor.

Esenlik hizmetleri lideri olarak karşılaştığınız en büyük kuvvetliklerden biri, personel arzlarınızı karşılamaktır. Tıbbi araç-gereç teslimatı için içeriden birini işe almak zorunda kalsaydınız, başka personel lüzumlarınız olduğunda buna çok çok fazla yatırım yapılmış olur. Bir tıbbi olan vasıta-gereç işletmeyi ile, gerekli tıbbi malzemelerinizi, hakimiyet edip alabiliriz. Ayrıca çağrı üstüne geniş bir kadro ile teslimatı alabilirsiniz. Beklenmedik vaziyetler alana vardığında yüksek nitelikli personel yakalama ve kapsam dahilinde yedeklilik mevcuttur. Teslimatları tam da bu durumda lojistik ile ilgili kaygılanmanıza gerek yok. Çünkü çözüm bize kolay geliyor.

×