Bakırköy Kurye

Bakırköy Kurye

Bakırköy Kurye İstanbul Bakırköy’de emanetinizin değerli olduğu bilinciyle hizmet veren Bakırköy kurye firmamız,  normal kurye, acil kurye ve express kurye ile uygun fiyatlı ve çok çeşitli teslimat hizmetleri sunar. Hizmet verdiği sektörün en güvenilir ve istikrarlı hizmetler sunan firması olarak, birincil önceliğimiz, müşteri memnuniyeti ve verimlilik açısından sürekli gelişimdir.  Kurye hizmet çeşitliliğimiz, uzman bir ekip tarafından sunulur.

Uzman, dikkatli ve titiz ekibimiz ile güvenilir bir ekipten hizmet almış olursunuz. İster iş amaçlı olsun ister hediye veya bireysel türden başka bir amaçla gönderiliyor olsun gönderileriniz daima müşteriye karşı sorumluluk bilinciyle teslim alınır ve teslim edilir. Kurye taleplerinizde firmamız, şehir içi ve şehir dışı gönderilerinizde ve özellikle acil ulaştırılması gereken gönderilerinizde en önemli değerin zaman olduğu bilincindedir.

Bakırköy Hızlı Kurye

Bakırköy hızlı kurye servisimiz, mükemmel hizmet kalitesini sürekli artırmayı benimsemiştir. Müşteri taleplerine en mükemmelinden cevap vermeyi ilke edinmiş firmamız, her geçen gün dağıtım ağını hızla genişletmektedir. Hız söz konusu olduğunda, Bakırköy hızlı kurye hizmetimiz, trafik sıkışıklığını yenmenin en hızlı yoludur ve gönderilerinizin acil teslimatları için idealdir. Kuryelerimiz hem şehir içi hem de şehir dışı teslimatta hızlı teslimatlarıyla tanınmasına rağmen aynı derecede dikkatli olmalarıyla da tanınır.

Ekibiz, bir kuryeden beklenmesi gereken özelliklerin hepsine sahiptir. Bir kurye aşağıdaki özelliklere sahip olmalıdır:

  • Müşteriye karşı ve trafikte oldukça saygılı olmalıdır.
  • Trafikte oldukça sabırlı olmalıdır.
  • Yoğun iş temposuna ayak uydurabilmelidir.
  • Hem zihinsel hem de bedenen güçlü olmalıdır.
  • Müşteri memnuniyetine özen göstermelidir.
  • Güler yüzlü, sorumluluk sahibi olmalıdır.

Bakırköy Moto Kurye

Bakırköy moto kurye firmamız, acil teslim edilmesi gereken evrak, belge, paket ve daha pek çok gönderide zamanında ve güvenilir teslimat ile benzersiz bir moto kurye hizmeti sunar. Acil, hızlı, ekspress ve normal çeşitlilikteki teslimat hizmetimiz, gönderilerinizin kapıdan alınıp kapıya teslimde müşteri dostu çözümler sunar. Bununla birlikte, uçak kargo hizmetinde de, en çok tercih edilen firmalar arasında yer alırız.  Bakırköy kurye ile paketiniz en çok ihtiyacınız olduğu anda teslim edilir.

Firmamızın uçak kargo hizmeti, şehir dışına çok acil gönderilmesi gereken gönderilerde en fazla tercih edilen yöntem olmaktadır. Kuryemizin, kurye talep edilmesinin ardından adresinizden aldığı gönderi, müşteriye en uygun olan uçak kargo seferine ulaştırılarak uçağa teslim edilir. Gönderinin vardığı şehirde adrese teslimat, istenirse o şehirdeki anlaşmalı bir moto kurye tarafından uçak kargodan alınarak yapılabilir. Alıcı gönderiyi, uçak kargodan kendisi de teslim alabilmektedir.

×