Fatih Kurye

İstanbul Fatih ilçesinde, yılların vermiş olduğu tecrübe ile kurye hizmetleri sunan Fatih kurye firmamız, gün geçtikçe daha da büyüyerek yoluna devam etmektedir. Müşterilerimizin, güvenini gün geçtikçe daha da fazla kazanan firmamız, şehir içi ve şehir dışı hizmetlerini kaliteli olduğu kadar en uygun fiyatlarla sunar. Firmamız, tüm adreslere, acil kurye hizmetinde en hızlı ve dikkatli ulaşımı sağlar. Her geçen gün kaliteli hizmetlerini geliştiren firmamızın normal, express ve hızlı hizmet türleri mevcuttur. 

Fatih Hızlı Kurye

Firmamız uzman kurye kadrosunun sunduğu farklı türlerdeki kurye hizmetleri, 7gün ve 24 saat boyunca sunulmaktadır.  Kurye ihtiyaçlarınız, firmamız tarafından en nitelikli biçimde karşılanır. Hizmetlerimizi sunarken müşteri memnuniyetinin yanı sıra, öncelik verdiğimiz unsurlar arasında güven, kalite, sabır, özen, titizlik ve güleryüz gelmektedir. Aynı zamanda Fatih kurye firmamız, hem personel seçiminde hem de araç seçiminde de titiz davranan bir firmadır.

Fatih Hızlı Kurye

Fatih hızlı kurye hizmetimizde, hizmet kalitesini sürekli artırmayı ilke edinmiş bir firma olarak tanınırız.  Firmamızın en büyük ilklerinden bir tanesi, müşteri taleplerine en sorunsuz biçimde cevap vermektir. Dağıtım ağını daha da geliştirmeyi hedefleyen firmamız, söz konusu hız, dikkat ve güven olduğunda trafik sorununu yenmenin en kolay yoludur. Gönderileriniz, tam zamanında teslim alınır ve tam zamanında teslim edilir.

Fatih Moto Kurye

Fatih moto kurye firmamız, acil teslim edilmesi gerekli gönderileriniz için ayrıcalıklı bir moto kurye hizmeti sunar. Gönderilerinizin kapıdan alınıp kapıya tesliminde en ideal çözümleri sunan firmamız, uçak kargo hizmeti ile de sayılı firmalardandır. Uçak kargo hizmetimiz, şehirlerarası çok acil gönderiler için fazlasıyla tercih edilen bir hizmettir. 

Bu hizmetimizde teslim alınan gönderiniz, uygun uçak kargo seferine teslim edilir. Fatih moto kurye firmamızdan aldığınız hizmetler size kolay, hızlı ve güvenli bir kurye hizmeti deneyimi yaşatır. Firmamız moto kurye hizmetinin avantajları şunlardır:

  • Acil, hassas ve önemli gönderiler için idealdir.
  • Kalabalık şehir içi trafiğinde avantajlıdır.
  • Acil gönderiniz en hızlı biçimde teslim edilir.
  • Direkt ulaşım ve kişiye teslim avantajı sunar
  • Mesai saatleri dışında ve tatil günlerinde de hizmet sunar
×