Avcılar Kurye

Avcılar kurye firması olarak, acil kurye ihtiyaçlarına anında çözüm olan firmamız, İstanbul içi ve İstanbul dışı hizmetlerini güvenilir ve hızlı bir biçimde sunmaktadır. Hizmet verdiği sektörde güven, müşteri memnuniyeti ve disiplin, firmamız için her zaman odak noktası olmuştur. Bu unsurlar, sektörde lider konumda olmamızın nedenlerinden sadece üçüdür. Sunmuş olduğumuz hızlı ve güvenli hizmetin yanı sıra, bütçe dostu fiyatlarımız ile de dikkat çeken bir firma olmanın gururunu daima yaşarız.  

Hedeflerini her daim yüksek tutan firmamız, kurye taşımacılık sektöründeki yeniliklerin de sürekli takipçisidir. Müşteriye duyduğu saygı ve verdiği önem, çalışma prensipleri ve ilkeleri, kusursuz kalite anlayışı firmamızın kurumsal vizyonunu oluşturan etkenlerdir. Kalitemizin sembolü, müşterilerimizin firmamız hakkında yaptığı olumlu yorumlar ve müşteri memnuniyetidir. Güvenilir, disiplinli, sorumluluk sahibi, dikkatli ve hızlı bir kurye deneyimi, bu sektörde ihtiyacınız olan faktörlerdir.

Avcılar Hızlı Kurye

Yaptığı işin sorumluluğunun bilincinde olan Avcılar hızlı kuryenin normal teslimatlarının yanı sıra, Express kurye servisi de vardır. Bu servis sayesinde artık acil gönderileriniz dert olmaktan çıkıyor. Hızlı kurye hizmetimiz, özellikle firmaların gün içi özel ve acil gönderilerini istenen iki adres arasında kısa sürede ulaşımını sağlar. Avcılar hızlı kurye vizyonu, müşterilerine entegre çözümler sunmaktır. Dağıtım sektörünün lider firmalarından olan firmamız, personel kalitesini en üst düzeyde tutar.

Avcılar Moto Kurye

Avcılar moto kurye denildiğinde akla ilk gelen isimlerden ola firmamız, bireysel veya kurumsal moto kurye ihtiyaçlarınızda en ekonomik ve en ideal çözümler sunan bir firmadır. Kurye gereksinimlerini en ideal şekilde karşılayan firmamız, şehir dışı dağıtım hizmetlerinde de daima lider firma olmayı hedefler.  Firmamızın anlaşmalı olduğu uçak kargo şirketleri de bulunmaktadır. Böylece çok acil gönderileriniz, uçak kargo ile çok daha hızlı bir biçimde başka bir şehre gönderilebilmektedir.

Firmamızın uçak kargo hizmeti ile de, nitelikli ve uzman bir hizmetten destek almış olursunuz. Uçak kargo hizmetimizde adresinizden derhal alınan gönderiniz, en uygun uçak seferine teslim edilmektedir.   

Firmamız, hizmetlerinde en ufak detayı bile atlamamaktadır. Avcılar moto kurye firmamızın sunduğu avantajların başında aşağıdaki avantajlar gelir:

  • Öncelikli olarak hassas gönderilerde ve acil teslimatta çok faydalıdır.
  • Şehir içi trafikte avantajlıdır.
  • Gönderiyi en hızlı şekilde alıcısına teslim eder.
  • Özenli ve dikkatli taşıma hizmeti sunar. Gönderiniz zarar görmeden adresine ulaştırılır.
  • Çok fazla aciliyeti olan gönderiler için Express kurye talep edilebilir.
×